Další etapa úspěšného projektu byla právě spuštěna, domy pojmenované Julliet a India budou stát hned vedle školky a malého parku. I zde je pro klienty Hyposka možnost využít hypotéky se zvýhodněným platebním kalendářem.

 

 AlbatrosKbely3 

Modřanský cukrovar je první rezidenční čtvrtí v České republice, která dokonale pečuje o vodu, zeleň i kulturu bydlení. Dominantou modrozelené čtvrti bude živé náměstí s vodními prvky, osázené platany a dřezovci, obklopené obchody, službami, bistry a restauracemi. V parteru bytových domů při ulici Komořanská a na náměstí, kde vyrostou architektonicky výrazné budovy s prémiovými byty, vznikne až 5 000 m2 komerčních prostor pro obchody a služby. V areálu najde své místo i supermarket. Hypoteční financování prostřednictvím našich partnerských bank i zde nabízí klientům Hyposka zvýhodněné podmínky a upravený splátkový kalendář.

ModranskyCukrovar

Příležitost pro pořízení kvalitního udržitelného bydlení v Praze za dostupné ceny nabízí Skanska Reality v novém projektu Albatros Kbely. 

Projekt nabízí v I. fázi 127 nových domovů s převahou dispozic 2+kk a 3+kk. Vlastní bydlení zde najdou mladé rodiny, pro které je důležitým kritériem kvalita, promyšlené dispozice a zdravý prostor k životu. Početnější rodiny mohou vybírat z nabídky bytů 4+kk s terasou v nejvyšších patrech, ostatní byty pak nabízejí terasu či balkon. Kromě parků, hřišť a cyklostezky bude v nové čtvrti vybudována i mateřská škola, a to už v průběhu první etapy projektu. Klientům bude navíc umožněno pomocí vlastního financování přes společnost HypoSka odklad hypotečních splátek až do doby po kolaudaci. Klient tak získá více než rok navíc, kdy může našetřit část hotovosti a hypotéku začít splácet nedlouho předtím, než se nastěhuje do nového domova.

 

Komorní bydlení o pouhých 57 bytech vyroste v Libčicích nad Vltavou, městečku na levém břehu Vltavy, 13 km severně od centra Prahy a 6 km jihovýchodně od Kralup nad Vltavou. Byty, které jsou šité na míru mladým párům, rodinám s dětmi, ale i rodičům, jejichž děti již odrostly a je načase žít jinak, klidněji, pohodověji. A i zde Skanska Reality umožňuje prvním zájemcům možnost čerpání až s kolaudací v případě využití financování prostřednictvím partnerské společnosti Hyposka, s.r.o.

Daň z nabytí nemovitosti bude zrušena pro všechny nemovitosti zrušena

Daňové odpočty u úvěrů na bydlení pro ty, kteří si pořizují nemovitost k vlastnímu bydlení, zůstanou zachovány až do konce roku 2021. Už ti, kteří nemovitost nabyli nejpozději v prosinci 2019, budou od této daně osvobozeni. Pro rozhýbání realitního trhu, lidé s koupí nemovitosti totiž až dosud vyčkávali. 

bydleni2020