Komorní bydlení o pouhých 57 bytech vyroste v Libčicích nad Vltavou, městečku na levém břehu Vltavy, 13 km severně od centra Prahy a 6 km jihovýchodně od Kralup nad Vltavou. Byty, které jsou šité na míru mladým párům, rodinám s dětmi, ale i rodičům, jejichž děti již odrostly a je načase žít jinak, klidněji, pohodověji. A i zde Skanska Reality umožňuje prvním zájemcům možnost čerpání až s kolaudací v případě využití financování prostřednictvím partnerské společnosti Hyposka, s.r.o.

Příležitost pro pořízení kvalitního udržitelného bydlení v Praze za dostupné ceny nabízí Skanska Reality v novém projektu Albatros Kbely. 

Projekt nabízí v I. fázi 127 nových domovů s převahou dispozic 2+kk a 3+kk. Vlastní bydlení zde najdou mladé rodiny, pro které je důležitým kritériem kvalita, promyšlené dispozice a zdravý prostor k životu. Početnější rodiny mohou vybírat z nabídky bytů 4+kk s terasou v nejvyšších patrech, ostatní byty pak nabízejí terasu či balkon. Kromě parků, hřišť a cyklostezky bude v nové čtvrti vybudována i mateřská škola, a to už v průběhu první etapy projektu. Klientům bude navíc umožněno pomocí vlastního financování přes společnost HypoSka odklad hypotečních splátek až do doby po kolaudaci. Klient tak získá více než rok navíc, kdy může našetřit část hotovosti a hypotéku začít splácet nedlouho předtím, než se nastěhuje do nového domova.

 

Skanska Reality v souvislosti s postupným uvolňováním vládních restrikcí otevírá Skanska Home Center.
Od 4. května se nás tak zde můžete také navštívit.

Těšíme se na vás.

skanska home center 10

Daň z nabytí nemovitosti bude zrušena pro všechny nemovitosti zrušena

Daňové odpočty u úvěrů na bydlení pro ty, kteří si pořizují nemovitost k vlastnímu bydlení, zůstanou zachovány až do konce roku 2021. Už ti, kteří nemovitost nabyli nejpozději v prosinci 2019, budou od této daně osvobozeni. Pro rozhýbání realitního trhu, lidé s koupí nemovitosti totiž až dosud vyčkávali. 

bydleni2020

  

I v době mimořádných opatření odstartovala Skanska pokračování nové čtvrti ve Vysočanech. Poklepání základního kamene tento týden oficiálně odstartovalo stavbu druhé etapy projektu čtvrť Emila Kolbena. Skanska tak pokračuje v rozvoji vysočanského brownfieldu v blízkosti stanice Kolbenova i v období karantény, za zvýšených bezpečnostních opatření. Dvě nové budovy doplní tři stávající bytové domy, které v těchto dnech developer ve zvláštním režimu předává jeho novým vlastníkům. Druhá etapa, jejíž celková investice přesáhne 650 milionů Kč, nabídne domov až pro 300 obyvatel.